Рекомендації


ГАДЯЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГАДЯЦЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
37300, м. Гадяч,  вул. Гетьманська, 31,тел. (05354) 2-06-07, 2-36-73, факс 2-16-03

14.06.2016 № 01-05/122                                                    На №              від


Керівнику навчального закладу

Про методичні рекомендації
П’ятої методичної студії ПРШН
керівних, науково-педагогічних
і педагогічних працівників
до 2016-2017 навчального року

Гадяцький науково-методичний центр повідомляє про те, що в травні 2016 року відбулася П’ята методична студія Полтавської регіональної школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної освіти (https://sites.google.com/site/novpoltava/) «Міжрегіональна співтворчість шкіл новаторства Полтавщини та Кіровоградщини».
Місце проведення: Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка.
Учасники: керівники, науково-педагогічні і педагогічні працівники Полтавської та Кіровоградської РШН та Міжрегіонального центру педагогічної освіти  «Новатор», представники регіональних закладів ППО.
Мета та завдання роботи Пятої методичної студії:
·        сприяти співтворчості керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників областей та Центру педагогічної освіти «Новатор»;
·        популяризувати досвід керівників – новаторів ЗНЗ Полтавщини та Кіровоградщини;
·        поширювати відеокасти як інноваційні форми підвищення професійної майстерності педагогічних працівників у між атестаційний період.
Надсилаємо методичні рекомендації П’ятої методичної студії:
1.     Сприяти співтворчості науково-педагогічних, керівних та педагогічних працівників Полтавського ОІППО ім. М.В.Остроградського, регіональних шкіл новаторства, загальноосвітніх навчальних закладів у напрямі розвитку інноваційного потенціалу керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
2.     22 листопада 2016 року учасникам регіональних шкіл прийняти участь в онлайн-семінарі  регіональної школи новаторства з проблеми «Інноваційний пошук освітянського простору Кіровоградщини» у рамках обласної науково-практичної Інтернет-конференції  «Інформаційно-освітній простір регіону як відкрита педагогічна система розвитку вчителя: проблеми, перспективи».
3.     Кожному навчальному закладу створити відеокасти(до 7хв) «Інноваційна діяльність ЗНЗ».
4.     Вивчити інноваційний педагогічний досвід роботи педагогів новаторів.
5.     Педагогічним працівникам розпочати  активну підготовку та взяти участь у ІІІ Інтернет –фестивалі «Золотий фонд уроків Полтавщини» за номінацією «Мультимедійний урок» (Листопад 2017).
6.     Всім педагогічним працівникам заповнити анкету на сайті Полтавської РШН  «Кваліметрія професійної майстерності»https://sites.google.com/site/novpoltava/metodicnij-navigator/anketi-testi/kvalimetricna-model (до 01.09.2016).
7.      Підготувати матеріали для випуску посібника «Педагоги-новатори Полтавщини» (жовтень 2016).
8.     Сприяти участі педагогічних працівників у щорічномуВсеукраїнськомуконкурсі «Вчитель – новатор»https://www.microsoft.com/ukraine/vchytel-novator/.

Керівників ЗНЗ просимо сприяти виконанню даних рекомендацій.


Комментариев нет:

Отправить комментарий