Координатор

Ємець Тамара Миколаївна


          Освіта: закінчила фізико – математичний факультет (спеціальність: вчитель математики) Полтавського державного педагогічного інституту ім. В. Г. Короленка (1981р.). Районний координатор програми «Intel. Навчання для майбутнього» та програми Місrosoft «Партнерство в навчанні». Районний координатор Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру", Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня", Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер".Відповідно до наказу МОН України від 27.02.2010 №156 нагороджена Грамотою Малої академії наук України. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та ін.

E-mail: Jemecj.tamara@gmail.com Тел. 0535423673  

     У своїй роботі керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національною доктриною розвитку освіти іншими законами та урядовим рішеннями в галузі освіти, наказами і розпорядженнями Міністерства освіти і науки України, наказами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, наказами начальника відділу освіти райдержадміністрації,  директора науково-методичного центру, Положенням про відділ освіти Гадяцької райдержадміністрації, Положенням про Гадяцький науково-методичний центр,  цією посадовою інструкцією.
.Тамара Миколаївна є адміністратором  сайтів :відділу освіти та науково-методичного центру, "Гадяцький математик", "Математична освіта Гадяччини".
Відповідальна за організацію інноваційної діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах Гадяцького району.
Організовує та керує експериментальною роботою вчителів-предметників з впровадження нових інноваційних технологій.
Консультує вчителів з питань модернізації змісту, методів та форм викладання навчального предмету.
 Вивчає рівень викладання математики, фізики та інформатики, якість знань, умінь і навичок учнів, організовує проведення контрольних зрізів знань учнів, аналізує їх, готує проекти наказів цих питань.
 Розробляє методичні рекомендації щодо поліпшення стану викладання математики, фізики та інформатики (на основі аналізу результатів його вивчення) проводить індивідуальні та групові консультації з різних питань викладання цих предметів.
 Надає допомогу вчителям, які атестуються в поточному навчальному році. Надає допомогу молодим учителям в опануванні теорією та методикою викладання навчального предмету, організовує роботу з молодими вчителями.
 Здійснює відбір учителів для участі в конкурсі "Учитель року".
 Виявляє зміст кращого педагогічного досвіду, вивчає та узагальнює його, заносить до картотеки, разом з учителем, виготовляє буклети та інші матеріали.
Надає методичну допомогу у проведенні шкільних предметних олімпіад, організовує проведення районних предметних олімпіад з астрономії, математики, фізики, інформатики, аналізує їх результати.
 Приймає участь у проведенні атестаційної експертизи навчально-виховних закладів району.
 Допомагає в організації внутрішкільної методичної роботи та вивчає їх результативність в Гадяцькій гімназії, Петрівсько - Роменській ЗОШ І-ІІІ ст., Ручківській, Качанівській та Біленченківській ЗОШ І-ІІІ ст.
 Координує проведення в школах району міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру", "Левеня", "Бобер".
 Здійснює організаційну роботу з питань ком’ютеризації та інформації навчально-виховних закладів району, забезпечує звітність перед вищестоячими організаціями з даного питання.
 Організовує проведення конкурсу для учнів сільських шкіл 5-8 класів з математики та фізики.
 Своєчасно подавати інформацію про пророблену роботу (на електронних носіях) для розміщення на сайті НМЦ.
 Бере участь у випуску сторінки «Сім’я і школа» в районній газеті          «Гадяцький вісник».

Комментариев нет:

Отправить комментарий